z dwiema sypialniami

z dwiema sypialniami

Apartamenty Tatra Resort & SPA to w pełni wyposażone wnętrza wchodzące w skład stylowego apartamentowca usytuowanego na granicy Zakopanego i Kościeliska. Apartamenty posiadają dwie sypialnie oraz inne pomieszczenia. W pobliżu obiektu znajduje się dolna stacja kolei linowej Butorowy Wierch, wyciąg narciarski Polana Szymoszkowa, a latem niewątpliwą atrakcją jest tamtejsze kąpielisko termalne.

Content Blocks

Apartament Tatra Resort & SPA 2

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w jasnych beżach i szarościach, oraz drewnie. Składa się az przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch sypialni, oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

Apartament Tatra Resort & SPA 3

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głównie w beżach, szarościach, ciepłych brązach i drewnie. Składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, trzech sypialni, oraz dwóch łazienek z prysznicami. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

Apartament Tatra Resort & SPA 11

mieści się na parterze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w jasnych beżach i szarościach, oraz drewnie. W wystroju przewija się motyw jodełki. Apartament składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch przeszklonych sypialni, oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób. Ogromnym atutem apartamentu jest wyjście na taras z doskonałą panoramą.

Apartament Tatra Resort & SPA 28

mieści się na II piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach i szarościach przełamanych drewnem. Ogromnym atutem wnętrza są skosy typowe dla tatrzańskiego stylu architektonicznego. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego, jasnego salonu połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch osobno zamykanych sypialni oraz łazienki z dużym prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczona dla dwóch osób. Aneks kuchenny jest wyposażony w zmywarkę, piekarnik oraz dwupalnikową płytę indukcyjną.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Oferty