Apartamenty STUDIO

Apartamenty STUDIO

Apartamenty Tatra Resort & SPA to w pełni wyposażone wnętrza wchodzące w skład stylowego apartamentowca usytuowanego na granicy Zakopanego i Kościeliska. Apartamenty posiadają jedną sypialnię oraz inne pomieszczenia. W pobliżu obiektu znajduje się dolna stacja kolei linowej Butorowy Wierch, wyciąg narciarski Polana Szymoszkowa, a latem niewątpliwą atrakcją jest tamtejsze kąpielisko termalne.

Content Blocks

Apartament Tatra Resort & SPA 7

mieści się na parterze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach, beżach i szarościach przełamanych drewnem. Składa się niewielkiego holu, salonu połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnej wnęki sypialnianej oddzielanej od salonu przesuwnymi drzwiami oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczona dla dwóch osób. Z balkonu rozpościera się widok na Giewont. Ewidentnym atutem aneksu kuchennego jest zmywarka, kuchenka mikrofalowa oraz dwupalnikowa płyta indukcyjna.

Apartament Tatra Resort & SPA 14

mieści się na I piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach, beżach i szarościach przełamanych drewnem. Składa s ię niewielkiego holu, salonu połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnej części sypialnianej oddzielanej od salonu ażurową ścianką działową oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się ponadto rozkładana, wygodna sofa przeznaczona dla jednej osoby. Z balkonu rozpościera się widok na Giewont.

Apartament Tatra Resort & SPA 31

mieści się na II piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach i turkusach przełamanych drewnem. Ogromnym atutem wnętrza są skosy typowe dla tatrzańskiego stylu architektonicznego oraz panoramiczny widok na Giewont. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego, jasnego salonu połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni na antresoli oraz łazienki z dużym prysznicem.

Apartament Tatra Resort & SPA 33

mieści się na III piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach, beżach i granatach przełamanych drewnem. Składa się z przestronnego, jasnego pokoju z podwójnym łóżkiem połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, oraz łazienki z prysznicem.

Apartament Tatra Resort & SPA 34

mieści się na III piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach przełamanych drewnem. Składa się z przestronnego, jasnego pokoju z podwójnym łóżkiem połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, oraz łazienki z prysznicem.

Apartament Tatra Resort & SPA 35

mieści się na III piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głównie w bielach, szarościach i turkusach przełamanych drewnem. Składa się z przestronnego, jasnego pokoju z podwójnym łóżkiem połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, oraz łazienki z prysznicem.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Oferty