z trzema sypialniami

z trzema sypialniami

Apartamenty Tatra Resort & SPA to w pełni wyposażone wnętrza wchodzące w skład stylowego apartamentowca usytuowanego na granicy Zakopanego i Kościeliska. Apartamenty posiadają trzy sypialnie oraz inne pomieszczenia. W pobliżu obiektu znajduje się dolna stacja kolei linowej Butorowy Wierch, wyciąg narciarski Polana Szymoszkowa, a latem niewątpliwą atrakcją jest tamtejsze kąpielisko termalne.

Content Blocks

Apartament Tatra Resort & SPA 1

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głównie w beżach, szarościach, ciepłych brązach i drewnie. Składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, trzech sypialni, oraz dwóch łazienek z prysznicami. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

Apartament Tatra Resort & SPA 6

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach, szarościach przełamanych drewnem. Charakteru wnętrzu dodaje motyw granatowej kratki. Apartament składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, trzech sypialni, oraz dwóch łazienek z prysznicami. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Oferty