with two bedrooms

with two bedrooms

Tatra Resort & SPA Apartments are fully equipped interiors that are part of a stylish apartment building located on the border of Zakopane and Kościelisko. The apartments have two bedrooms and other rooms. Near the facility there is the lower station of the Butorowy Wierch cable car, the Polana Szymoszkowa ski lift, and in summer the local thermal swimming pool is an undoubted attraction.

Content Blocks

Apartament Tatra Resort & SPA 2

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w jasnych beżach i szarościach, oraz drewnie. Składa się az przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch sypialni, oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

Apartament Tatra Resort & SPA 3

mieści się na w przyziemiu budynku (poziom -1). Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głównie w beżach, szarościach, ciepłych brązach i drewnie. Składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, trzech sypialni, oraz dwóch łazienek z prysznicami. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób.

Apartament Tatra Resort & SPA 11

mieści się na parterze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w jasnych beżach i szarościach, oraz drewnie. W wystroju przewija się motyw jodełki. Apartament składa się z przestronnego, jasnego salonu z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch przeszklonych sypialni, oraz łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczony dla dwóch osób. Ogromnym atutem apartamentu jest wyjście na taras z doskonałą panoramą.

Apartament Tatra Resort & SPA 28

mieści się na II piętrze budynku. Jest urządzony w stylu modern folk i utrzymany głownie w bielach i szarościach przełamanych drewnem. Ogromnym atutem wnętrza są skosy typowe dla tatrzańskiego stylu architektonicznego. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego, jasnego salonu połączonego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch osobno zamykanych sypialni oraz łazienki z dużym prysznicem. W salonie znajduje się rozkładana, wygodna sofa przeznaczona dla dwóch osób. Aneks kuchenny jest wyposażony w zmywarkę, piekarnik oraz dwupalnikową płytę indukcyjną.

Special offers